Droga bez powrotu – recenzja filmu
Rozrywka

Droga bez powrotu – recenzja filmu

„Droga bez powrotu” to film, który jest bardzo dużym przeżyciem dla przeciętnego widza. Jest to przerażający horror, który opowiada w dużej mierze o losach zmutowanej rodziny, która okazuje się być przy okazji kanibalami. W pierwszej części filmu pojawia się postać lekarza o imieniu Chris, który spóźnia się na ważne dla siebie spotkanie. Z tego też powodu spieszy się w umówione miejsce, jadąc samochodem przez autostradę, która okazuje się być jednak zablokowana. Powodem takiego stanu rzeczy jest wyciek chemikaliów, a więc sprawa jest bardzo poważna, lecz lekarz okazuje coraz większe zniecierpliwienie zaistniałą sytuacją.

Lekarz postanawia więc poszukać dla siebie innej drogi, dlatego też decyduje się na opuszczenie ogromnego korka na jezdni. Ta decyzja może się jednak okazać bardzo zła w skutkach. Chris wybiera specyficzną drogę, wiodącą przez górskie ścieżki, która jest omijana przez turystów szerokim łukiem, ponieważ krążą o niej niezbyt przychylne legendy. Podobno droga jest nawiedzona, czy jest to jednak prawda? Chris nie zamierza się tym za bardzo stresować, dlatego też udaje się w podróż. W pewnym momencie na środku drogi zauważa samochód, w który uderza, ponieważ nie nadążył z tym, aby przed nim wyhamować. Jest tym bardzo zdziwiony, co samochód robi na środku jezdni? Jak się okazuje należy on do zagubionych turystów, którzy zgubili się w tych rejonach. Dzięki temu nawiązuje się współpraca pomiędzy Chrisem oraz grupką zagubionych turystów. Postanawiają oni odnaleźć drogę powrotną do domu, dlatego razem wyruszają na poszukiwania telefonu, co okaże się być bardzo złą decyzją.

Filmy i seriale online znajdziesz na stronie kinoman.co – daj się wciągnąć w świat seriali

W lesie nie są oni sami, ponieważ towarzyszy im tam również wspomniana już wcześniej zmutowana rodzina, która nie ma zbyt dobrych zamiarów. W pewnym momencie grupka osób natrafia na chatę, w której odkrywają przerażające sceny, jest to swego rodzaju trupiarnia, z której chcą się jak najszybciej wydostać. Niestety nie jest im to dane, gdyż na miejscu pojawiają się zmutowane osoby, które chcą ich pozbawić życia, a konkretniej zjeść ich poszczególne części ciała za życia. Bohaterowie oglądają śmierć swojej koleżanki, która jest jedzona przez zmutowaną rodzinę. Wkrótce reszcie poszukiwaczy udaje się uciec, jednak w pogoń za nimi ruszają zmutowane istoty.

Na polu bitwy w końcu pozostają jedynie dwie osoby: Chris oraz Jessie, reszta osób zginęła. Jest to świetna opowieść o przerażających wydarzeniach, które nie są może zbyt autentyczne, lecz na pewno są one doskonale przedstawione na filmie. Włączony jest w to element bólu oraz cierpienia, co nie każdemu widzowi może się spodobać, nie wszyscy lubią przecież oglądać śmierć innych osób zwłaszcza, gdy są one zjadane przez kanibali. Zmutowana rodzina nie ma jednak skrupułów dla nikogo, stara się ona za wszelką cenę zabić wszystkie napotkane osoby, a potem je zjeść. Jest to zatrważająca krew w żyłach opowieść, która ma swoją kontynuację w dalszych częściach, dlatego na pewno warto się z nią zapoznać, a fani horrorów nie będą z tego powodu rozczarowani.

Post Comment