Modne buty na lato 2017
Ogólna

Modne buty na lato 2017

Zbliża się lato, więc kobiety chętnie interesują się nadchodzącymi trendami w modzie. Zmiana garderoby to obowiązek każdej kobiety, która chce modnie wyglądać i tak samo się czuć. Tegoroczne rozwiązania na nadchodzący sezon wakacyjny mogą zachwycić, oczarować, ale także zdziwić wiele pań. Te, które nie wyrzucały swoich butów przez wiele lat, mogą teraz czuć się najlepiej ubranymi na każdej ulicy. Najmodniejsze trendy powtarzają się z poprzednich lat. Na wybiegach projektantów można zobaczyć zaskakujący projekty, które niedługo trafią do sklepów i na nogi wielu pań.

Buty wiązane

Chcąc wyglądać modnie w lecie, a jednocześnie dobrze się czuć, najlepszym rozwiązaniem jest założyć na nogi sandały, baleriny czy klapki. Buty nie mogą być jednak tradycyjne i minimalistyczne. Muszą mieć dodatek, który wyróżni je wśród innych. Tym dodatkiem będą wiązania, sznurki i rzemyki, dzięki którym będzie można zawiązać ten element wokół kostki lub na całą długość łydki. Wariacji na temat wiązania butów nie brakuje, dlatego każda kobieta znajdzie fason idealny dla siebie, który w pełni będzie jej odpowiadał.

Coś dla niskich kobiet, czyli buty na platformie

Wakacyjne obuwie zazwyczaj jest na niskim obcasie lub na płaskiej podeszwie. Kobiety, które nie są obdarzone wysokim wzrostem mogą się cieszyć, bo w tym sezonie najmodniejsze buty będą na wysokiej platformie. Najczęściej dotyczy to trampek czy klapek. Buty wyróżniają się swoją wielkością, wydają się być toporne i masywne. Wybierając odpowiedni dla siebie model, można jednak cieszyć się z modnego obuwia, które jest dobrze wyprofilowane.

W tym sezonie chodzimy w kapciach

Na pokazach mody największym zainteresowaniem cieszyły się buty o nazwie mule. To nic innego jak buty nawiązujące swoim wyglądem do pantofli. Płaska podeszwa, zakryte palce i odkryta pięta. Takie buty będą w lecie najmodniejsze. Warto wybrać te, które wyróżniają się kolorem, wzorem lub dodatkiem. Buty mogą być z dodatkiem brokatu lub w całości wykonane ze skóry.

Kaczuszki wracają do łask

Kilkanaście sezonów wstecz, najmodniejsze były obcasy o niewielkiej wysokości. To tzw. kaczuszki. Jedne kobiety je kochały, inne nie chciały ich widzieć. W sezonie lato 2017 można je nosić na stopach bez poczucia winy, że ma się na nogach właśnie te buty! Kaczuszki wracają do łask i będą najmodniejsze na ulicach każdego miasta. Mogą je nosić zarówno kobiety wysokie, jak i te o niskim wzroście.

Wybierając buty na lato, przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na jakość ich wykonania i to, z jakiego materiału zostały zrobione. Oprócz najmodniejszych modeli, które trafiły do sklepów prosto z pokazów mody, warto wybrać bardziej uniwersalne modele, które będzie można założyć na kolejny sezon, bez martwienia się o to, czy pasują one do obowiązujących trendów. W sezonie lato 2017 obowiązuje kilka trendów, które silnie się wyróżniają na tle innych. Można kupić kilka par obuwia i ciekawie połączyć je z obowiązującymi trendami w modzie. Popularne mule, buty na niskim obcasie czy grube platformy – tych butów trzeba szukać w sklepach.

Różne modele i marki butów dostępne są na stronie Buty360.pl – ogromny wybór obuwia dla dzieci, kobiet i mężczyzn. 

Post Comment