Sex telefon – biznes trudny, ale opłacalny
Biznes i finanse

Sex telefon – biznes trudny, ale opłacalny

Biznes i sex. Wydawałoby się, że to dwie różne sfery. Nic bardziej mylnego. To właśnie jedno z najstarszych połączeń biznesowych. Na seksie zarabia się od wieków i wygląda na to, że jeszcze długo będzie to sposób na spore zarobki. Branża erotyczna rozwija się doskonale. Jest to na pewno związane z jakością i tempem dzisiejszego życia. Jednak zostanie przedsiębiorcą w tej specyficznej branży wcale nie jest łatwe. 

Ciekawym sposobem wejścia w branżę jest sex telefon. Chyba każdy o nich słyszał. Jak rozpocząć taki biznes? Tradycyjnie trzeba odwiedzić urząd miejski i zarejestrować firmę. Potem zgłoszenie do ZUS i urzędu skarbowego (niby robi to urząd, ale lepiej jest to skontrolować, bo różnie bywa). W urzędzie skarbowym należy się zdecydować na rodzaj opodatkowania. Warto to wcześniej dokładnie przemyśleć i przekalkulować, podobnie jak to, czy od razu zostać płatnikiem VAT.

Następny krok to podpisanie umowy z operatorem telefonicznym, który będzie realizował połączenia. Przedsiębiorca otrzyma specjalne prefixy i numery, na które będą dzwonić klienci. Zwykle wtedy też ustala się koszty połączeń i podział kwoty z połączenia. Potem wystarczy już tylko zatrudnić panie do obsługi telefonów i biznes gotowy.

Wydaje się proste? Zapewne, ale do końca wcale nie jest. Warto wcześniej zrobić rozeznanie, jakie będzie zainteresowanie usługą sex telefonu. Można też wykupić licencję od istniejącej już firmy, zajmującej się tym procederem. Kluczowymi jednak sprawami są: dobra i skuteczna reklama oraz zatrudnienie odpowiednich pracowników do obsługi telefonów.

Dobra reklama to podstawa. Bez wypromowania numerów sex telefonu firma nie będzie przynosić zysków, bo nikt nie będzie wiedział, że taki telefon jest. Dlatego już na samym początku należy zainwestować w reklamę. Musi być ona skierowana do określonej grupy osób. Są to ludzie, którzy potrzebują seksu przez telefon. Wprawdzie coraz popularniejsze stają się podobne usługi w internecie, które wykorzystują dodatkowo kamerki internetowe, ale jednak seks przez telefon wciąż ma swoich zwolenników. Reklama nie jest zwykle tania i należy się z tym liczyć. Reklamować należy się cały czas. Po pierwsze, aby nie tracić dotychczasowych klientów, a po drugie, aby zyskać nowych. Dobrym przykładem jest tutaj strona http://seks-telefon.com/

Druga istotna sprawa to odpowiednie osoby, które pracują bezpośrednio przy telefonach. Panie, które będą prowadzić rozmowy, muszą mieć nie tylko wyobraźnie, ale przede wszystkim odpowiedni głos. Kuszący miły głos, który rozlega się w słuchawce, będzie też doskonałą reklamą. Warto zrobić pracownikom odpowiednie przeszkolenie, aby poszerzyć ich wiedzę na temat seksu. Można też zainwestować w kursy dykcji i gry aktorskiej. Bo, nie ukrywajmy, seks telefon jest rodzajem aktorskiej gry. Pracownicy powinni też wiedzieć, jak przeciągać rozmowę, aby klient jak najdłużej zajmował linię. Im dłuższe rozmowy, tym lepszy zarobek.

Zwykle do obsługi telefonów są zatrudniane panie. Warto się jednak zastanowić, czy nie zatrudnić też panów. Być może znalazłyby się panie, które chętnie skorzystałyby z takiej usługi.

Post Comment