Sztuka uwodzenia – o co w tym chodzi?
Rozrywka

Sztuka uwodzenia – o co w tym chodzi?

Kobiety w starożytności uwodziły mężczyzn przede wszystkim swym zapachem. Stosowały do tego przede wszystkim perfumy, a raczej mieszanki zapachów i aromatów pozyskiwane z różnych roślin. Praktyka ta jest stosowana do dziś. Prawda jest bowiem taka, że zapach kobiety działa na mężczyzn pobudzająco i może zdziałać cuda. Jak jednak jest w odwrotną stronę? Czy zapach mężczyzny ma równie silne działanie na kobietę? W jaki sposób mężczyźni uwodzą Panie i czy ich metody są skuteczne?

Liczy się przede wszystkim wygląd

Niestety, we współczesnym świecie wygląd ma bardzo duże znaczenie. I choć w niektórych krajach śródziemnomorskich, takich jak Hiszpania, Włochy czy Malta, zwraca się na niego mniejszą uwagę, to w Polsce stanowi on podstawę w relacjach towarzyskich. Kobiety bowiem chętniej zwracają uwagę na mężczyzn zadbanych, ogolonych i elegancko ubranych, aniżeli takich, którzy nie dbają o swój wizerunek. Elegancja mężczyzny kojarzy się Paniom z zaradnością, prestiżem społecznym i poważaniem wśród społeczeństwa. Oczywiście, nie chodzi o to, aby mężczyzna całymi dniami chodził w garniturze i pod krawatem, ale o to, aby nosił ubrania dobrej jakości, czyste i wyprasowane oraz odpowiednio dobrane.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o uwodzeniu, zajrzyj na poniższą stronę.

http://www.uwodzenie.org/

Panowie powinni również zadbać o jakość swego obuwia. Jest to bowiem fetysz prawie wszystkich kobiet, i zwracają one na nie wielką uwagę. Najbardziej pożądane są skórzane mokasyny na delikatnym obcasie. Kiedy zapytamy kobiety jaki styl ubioru mężczyzny działa na nie najmocniej, zdecydowana większość odpowiada, że casual. Jest to bowiem połączenie elegancji i luzu. Mówi o mężczyźnie, że jest on jednocześnie obowiązkowy, pewny siebie, posiada odpowiednią pozycję w pracy, ale także potrafi się zabawić i kreatywnie spędzać czas.

Na nic jednak zda się odpowiednie ubranie jeśli mężczyzna nie zadba o ciało. Na Paniach od wieków olbrzymie wrażenie robi bowiem tak zwany kaloryfer na brzuchu i rozbudowane bicepsy. Przy takim facecie kobieta czuje się bezpieczna. I choć część Pań lubi również typ „misia” to jest ich już coraz mniej.

Zapach

Dodatkiem do eleganckiego a jednocześnie swobodnego ubioru mężczyzny jest jego zadbana skóra, piękne i smukłe ciało oraz seksowny zapach. Określa on bowiem charakter mężczyzny i jego skłonności seksualne. Świadoma własnego erotyzmu kobieta potrafi po zapachu faceta określić czy woli on w łóżku dominować, czy raczej jest uległy wobec partnerki. U mężczyzn z rozbudzonym libido i podwyższonym poziomem testosteronu sprawdzą się najlepiej zapachy łączące w sobie zapachy kadzidła, przypraw i cytrusów. Odpowiednia kompozycja zapachowa połączona z naturalnymi, męskimi feromonami potrafi rozbudzić seksualnie kobietę nawet w ciągu kilku sekund.

Elokwencja

Piękny ubiór, seksowny zapach i… gburowate usposobienie z pewnością zakończy kontakt w ciągu kilkunastu minut pierwszego spotkania. Tak samo będzie jeśli mężczyzna będzie posługiwał się wulgaryzmami w każdym zdaniu. Warto zatem przed randką przemyśleć dokładnie to co chce się kobiecie powiedzieć i w jaki sposób słowny będzie się ją uwodzić.

Post Comment